Nawilżacz a dyfuzor - różnice 0
NAWILŻACZ A DYFUZOR. RÓŹNICE

Nawilżacz a dyfuzor - różnice

Chociaż dyfuzory stają się coraz bardziej popularne w ostatnich latach, nadal pojawiają się pytania co do tego, czym właściwie jest dyfuzor i kiedy wybierzesz go zamiast nawilżacza.

Aby zrozumieć różnicę między nimi, zacznijmy od prostej definicji.

Dyfuzor to urządzenie wykorzystujące płytkę ultradźwiękową służącą do rozbicia olejków eterycznych w połączeniu z wodą. Wibracje tworzą drobne cząsteczki, które są rozproszone w powietrzu, co pozwala nam czerpać korzyści z ich wdychania. Praca dyfuzora polega na rozpraszaniu cząstek na całej przestrzeni w taki sposób, aby nie przytłoczyć zapachem.

Nawilżacz to urządzenie z dużym zbiornikiem na wodę, którego podstawową funkcją jest nawilżanie powietrza. To najprostszy sposób na zapobieganie wysuszeniu, które może powodować podrażnienia wielu części ciała. Suchość powietrza jest szczególnie powszechna podczas chłodniejszych miesięcy zimowych lub podczas korzystania z klimatyzacji. Chociaż dostępne są urządzenia o niewielkich wymiarach, zazwyczaj są to większe maszyny zaprojektowane w celu zapewnienia wilgoci w całym pomieszczeniu lub domu.

Dyfuzor a nawilżacz - którego Ty potrzebujesz?

W HomeAir oferujemy dyfuzory ultradźwiękowe które są przeznaczone do stosowania z olejkami eterycznymi, zaprojektowane w celu tworzenia dobrego samopoczucia poprzez odświeżanie powietrza i usuwanie zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu,. Stworzenie oazy spokoju w domu to tylko jeden ze sposobów, w jaki dyfuzor może Ci pomóc. Wybierz zapach w zależności od nastroju, który chcesz stworzyć wokół siebie. Na dzień lub do pracy wybierz nuty świeże i podnoszące na duchu, a pomogą Ci mieć energię przez cały dzień. Wybierz odprężające, spokojne i wyciszające nuty, jeśli chcesz nadać swojej przestrzeni ton harmonii, relaksu i odprężenia.

Jak i kiedy używać dyfuzora.

W HomeAir wierzymy, że lecznicza moc roślin może wspierać i poprawiać jakość życia, dlatego oferujemy  produkty, których można stosować do zaspokajania potrzeb, ciała, umysłu jak i całego domu.

Korzystanie z dyfuzora jest proste. Zaczynasz od czystej wody i dodajesz ulubiony olejek, w zależności jak chcesz się czuć i jak ma pachniech Twój dom. Nasze dyfuzory posiadają szereg opcji, takich jak funkcjonalność – praca ciągła lub przerywana, a także kolorowe światła LED i timery.

Wybór dyfuzora, który najbardziej Ci się podoba, to pierwszy krok w kierunku stworzenia pachnącej atmosfery.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium